Producent: ROOKS Nr katalogowy: OKG-5500ND
Najniższa cena promocyjna w ciągu ostatnich 30 dni: 31 332,81
Brak w magazynie
Do kompletu
ROOKS Lampa czołówka LINEA 350 lum z sensorem OK-03.3032
ROOKS Lampa czołówka LINEA 350 lum z sensorem
Najniższa cena promocyjna w ciągu ostatnich 30 dni: 30,02
ROOKS Klucz dynamometryczny GARAGE dwukierunkowy 1/2" 20-210 Nm OK-02.2042
ROOKS Klucz dynamometryczny GARAGE dwukierunkowy 1/2" 20-210 Nm
ROOKS Zestaw nasadek udarowych 6-kątne 1/2" 10 elementów OK-01.5002
ROOKS Zestaw nasadek udarowych 6-kątne 1/2" 10 elementów
ROTAKE RT-8813B 3/4" Klucz udarowy AQ 1980Nm
ROTAKE 3/4" Klucz udarowy AQ 1980Nm
ROOKS Klucz udarowy przemysłowy 1/2'' 1360 Nm BOXER OK-04.0022
ROOKS Klucz udarowy przemysłowy 1/2'' 1360 Nm BOXER
Podnośnik nożycowy ROOKS OKG-5500ND to profesjonalne rozwiązanie stworzone z myślą o diagnostyce oraz regulacji geometrii zawieszenia w pojazdach osobowych, dostawczych i busach. Konstrukcja przeznaczona do montażu w fosie zapewnia najwyższą wygodę pracy, a długie platformy 5000 mm umożliwiają obsługę nawet największych pojazdów użytkowych.
Model wyposażono dodatkowo w nożyce podprogowe, które pozwalają na podnoszenie osi lub całego pojazdu w trakcie prac serwisowych. Automatyczne blokady oraz sterowanie bezpiecznym napięciem 24V gwarantują komfort i bezpieczeństwo obsługi. Dzięki dużej nośności, możliwości pracy z geometrią oraz dodatkowym nożycom podprogowym jest to rozwiązanie wyjątkowo wszechstronne i kompletne.
Najważniejsze cechy produktu:
  • Imponująca wysokość podnoszenia platform głównych: 2200 mm – idealna do pełnego dostępu pod pojazd
  • Platformy o długości roboczej aż 5000 mm stworzone do obsługi dużych busów, SUV-ów i aut dostawczych
  • Automatyczne blokady – podwyższony poziom bezpieczeństwa pracy
  • Możliwość ustawienia prześwitu między platformami 800–900 mm podczas montażu
  • Sterowanie bezpiecznym napięciem 24V – wysoki standard bezpieczeństwa operatora
  • Zawieszenia – podnośnik posiada wybrania pod płyty rozprężne i obrotnice
Zastosowanie
Podnośnik ROOKS OKG-5500ND doskonale sprawdza się w:
  • stacjach kontroli pojazdów
  • serwisach geometrii zawieszenia
  • profesjonalnych warsztatach mechaniki pojazdowej
  • serwisach flotowych i ASO
  • punktach diagnostyki i napraw aut dostawczych i busów
Postaw na jakość ROOKS
WAŻNE!
do transportu wymagany wózek widłowy (po stronie klienta)
Dane techniczne
Długość całkowita
5500 mm
Długość robocza platform nożyc podprogowych
1630-1770 mm (rozsuwane)
Długość robocza platform głównych
5000 mm
Długość płyt rozprężnych
1780 mm
Moc silnika
2,2 kW
Olej potrzebny do pracy
ok. 18 litrów HL32 (zalecany OK-04.1503)
Powietrze do zasilania
6-8 bar
Prześwit między platformami
800-900 mm (do wyboru podczas montażu)
Rodzaj blokad
pneumatyczne (automatyczne)
Szerokość platform
620 mm
Temperatura pracy
5°C do 40°C
Udźwig
5500 kg
Waga transportowa
2500 kg
Wymagane zabezpieczenie
min. 16A
Wymiary transportowe
5020 x 860 x 640 mm
Maksymalna wysokość podnoszenia
+ 450 mm (nożyce podprogowe), 2200 mm
Minimalna wysokość podnoszenia
380 mm
Zasilanie
400 V 50/60Hz, 3 fazy
Do pobrania
Opinie
0.00 opinii
5 0
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Napisz pierwszą opinię o „ROOKS Podnośnik nożycowy najazdowy diagnostyczny do geometrii 5,5t 400V”