20v aq-one klucz udarowy 1/2" 750/1200 nm, kpl z akumulatorem 4ah, bmc

OK-03.4317

5905141946321

Dane techniczne
812,99 złnetto
999,98 złbrutto

Bezpieczne płatności dzięki ochronie SSL

Dostawa już od 16 zł

Sprawdź koszty wysyłki

Opis produktu

Klucz udarowy ROOKS przeznaczony jest do profesjonalnych prac w serwisie samochodowym, mechanicznym oraz do prac stolarskich i ciesielskich, które wymagają wkręcania długich kotw, śrub i wkrętów.

Jest to doskonałe narzędzie o ogromnym momencie obrotowym, które jednocześnie posiada niską wagę i zwartą, solidną konstrukcję. Głowica klucza wykonana jest z duraluminium, posiada strefy wzmocnione we wszystkich newralgicznych miejscach i dzięki temu klucz zachowuje się stabilnie podczas intensywnej pracy. Kompozytowa obudowa posiada miękkie, ergonomiczne strefy z kauczukowej gumy oraz perfekcyjnie zaprojektowane systemy chłodzenia silnika. Dzięki temu klucz może działać długo i sprawnie w systemie 60/40.

Narzędzie posiada 3 prędkości obrotowe, obroty prawe i lewe oraz lampkę LED, do oświetlenia miejsca pracy. Moment obrotowy to aż 750 Nm, przy niewielkiej wadze 2,5kg. Podczas odkręcania można zastosować system BRAKE który oszczędza gwinty odkręcanych śrub i zatrzymuje silnik w momencie zluzowania śruby. Ponowne naciśniecie włącznika umożliwia bezpieczne wykręcenie śruby. System ten można wyłączyć a urządzenie zapamiętuje nasz ostatni wybór.

Klucz jest narzędziem z systemu 20V AQ-ONE, który umożliwia wykorzystanie tych samych akumulatorów do napędu różnych urządzeń. 

Produkt jest dostępny w zestawie z jedną baterią i ładowarką.

Narzędzia serii 20V AQ-ONE posiadają mocne silniki bezszczotkowe, napięcie 20V oraz skuteczne zabezpieczenia przeciążeniowe ukryte w akumulatorach. Akumulatory są częściami eksploatacyjnymi. Akumulator wytrzymuje około 500 cykli ładowania po czym należy go wymienić na nowy. Akumulator posiada 12 miesięczną gwarancję producenta. Wszystkie narzędzia systemu 20V AQ-ONE objęte są gwarancją Door to Door.

CE / 20V AQ-ONE / 1/2" / 750 Nm / 3 SPEED / BRAKE SYSTEM / LED LAMP / IMPACT / BRUSHLESS / POWER DISPLAY / LION 4 AH / QUICK CHARGER /

Parametry klucza ROOKS:

 • Moment obrotowy 750 Nm
 • Waga 2,5 kg
 • Napięcie 20V
 • Pojemność baterii 4 Ah
 • Zabierak ½”
 • 3 tryby pracy na dokręcaniu, 1 na odkręcaniu
 • Prędkość obrotowa: 1500-1900-2400 rpm
 • Udar: 1500-1900-2200 bpm
 • System BRAKE – włączany ręcznie
 • System LED – włączany automatycznie

Dane techniczne

Do pobrania

Dziękujemy za zakup narzędzi ROOKS, które są objęte specjalnym programem obsługi gwarancyjnej DOOR TO DOOR. Narzędzia, które ciężko pracują, wymagają czasem naprawy. Dlatego oferujemy Ci serwis, który w maksymalny sposób ułatwi obsługę Twojego narzędzia w możliwe najkrótszym czasie.

Prosimy Cię o wykonanie kilku kroków, które umożliwią nam naprawę Twoich narzędzi:

 • zgłoś usterkę na stronie: https://rooks.gtxservice.com/
 • spakuj narzędzie tak, żeby bezpiecznie dotarło do serwisu
 • przekaż paczkę z narzędziem kurierowi lub do paczkomatu – zrób tak, jak wybrałeś podczas zgłoszenia
 • w oczekiwaniu na zwrot przesyłki z narzędziem zapoznaj się z naszym katalogiem produktów 
 • jeśli będzie konieczna wymiana towaru, o czym zostaniesz poinformowany, prosimy zgłoś się do swojego sprzedawcy, on skontaktuje się z nami w celu dokończenia Twojej sprawy.

Naprawa powinna być wykonana w ciągu 14 dni, jednak zazwyczaj trwa to krócej. Usługa jest dostępna na terenie całej Polski.

Produkty tej samej kategorii

Co u nas słychać, czyli aktualności z ROOKS

ROOKS na Pomorskich Targach Autokosmetyki

ROOKS na Pomorskich Targach Autokosmetyki

Data dodania:
13
05
2024
0
W maju 2024 ROOKS uczestniczył w Pomorskich Targach Autokosmetyki.To fantastyczna impreza targowa, gdzie znakomici sprzedawcy, doskonałe marki i świetne zespoły prezentowali ofertę...
Czytaj więcej
Nowa kamera inspekcyjna ROOKS!

Nowa kamera inspekcyjna ROOKS!

Data dodania:
15
02
2024
0
Zobaczyć więcej, to czasami oznacza zobaczyć głębiej. Są takie sytuacje, które wymagają zdiagnozowania problemu, który kryje się w głębi niedomagającego mechanizmu. Inspekcja...
Czytaj więcej
BLACK WEEK Z ROOKS!

BLACK WEEK Z ROOKS!

Data dodania:
07
11
2023
0
Szanowni Klienci! Sympatycy marki ROOKS i doskonałych narzędzi! Zapraszamy do zakupów narzędzi ROOKS w trakcie BLACK WEEK w dniach 22-26 listopada 2023. W tym czasie możecie kupić niemal...
Czytaj więcej

Dlaczego powinieneś wybrać ROOKS?

2000 produktów
10 lat doświadczenia
Terminowa wysyłka
Darmowa dostawa