Off roadowe starcie to coś co nas nakręca. Najlepszym poligonem dla każdej profesjonalnej marki narzędzi jest miejsce, gdzie przeplata się adrenalina, kurz, czas, temperatura, gorące emocje i doświadczone ręce mechaników, którzy reanimują każdy pojazd w tempie mocnego, rokowego rytmu. W takich warunkach nie ma miejsca dla przypadkowych narzędzi o słabej konstrukcji. Swoje zadania wykonują tylko te najlepsze, tak jak ROOKS, wykute z najtrwalszych stali stopowych.

 

 

 

Bezdroża i trudny teren to świetny sposób na rywalizację quadów, samochodów i motocykli ale również ogromne wyzwanie dla ich serwisów. Miękki grunt, wszechobecny kurz, zastygający smar, wiatr i wiele innych wyzwań stoi przed załogami serwisowymi w rajdach OFF ROADowych. Cieszymy się, że ROOKS w takich warunkach jest w stanie pomóc i spełnić oczekiwania specjalistów.

 

 

W tym roku ROOKS towarzyszy Zespołowi OKEY OKEY OFF ROAD TEAM z Ząbkowic Śląskich. Jesteśmy dumni z ich osiągnięć i doskonałej organizacji zarówno na rajdzie jak i w serwisie.