Contact - ROOKS

Customer service - Contact us

Auto Partner SA

ROOKS OFFICE
ul. Wrocławska 1
55-040 Domasław, Poland

NIP: 634 001 10 17

REGON: 276249079

KRS: 0000291327

District Court in Katowice

Share capital: PLN 13,012,500

GIOŚ nr rej.: E0022722BW

CONTACT FOR SALE:'

zamawiam@rooks.pl

tel: 881 930 006 lub 881 930 007

BANK ACCOUNT

66 1050 1214 1000 0022 1255 6019

Sales, office service

Małgorzata Mirowska

ROOKS office assistant

Tel. +48 661 437 333
e-mail: malgorzata.mirowska@rooks.pl

Development and technical consulting

Szymon Zawada

Dyrektor rozwoju ROOKS

Tel. +48 881 930 006
e-mail: szymon.zawada@rooks.pl

Training and service

Piotr Wróbel

Specjalista techniczny ROOKS

Tel. +48 661 660 945
e-mail: piotr.wrobel1@rooks.pl


Magdalena Gonta-Sałapatek

Asystent sprzedaży B2B

Tel. +48 723 453 835
e-mail: magdalena.gonta@rooks.pl


Bartłomiej Bielecki

Specjalista techniczny ROOKS

Tel. +48 697 971 065
e-mail: bartlomiej.bielecki@rooks.pl


Piotr Kaczor

Manager Sprzedaży ROOKS

Tel. +48 663 330 649
e-mail: piotr.kaczor@rooks.pl

Sales representatives

Grzegorz Nadworny

woj. mazowieckie / woj. podlaskie / woj. łódzkie

Tel. +48 695 620 092
e-mail: grzegorz.nadworny@rooks.pl

 

Dawid Dudzic

woj. kujawsko-pomorskie / woj. łódzkie / woj. warmińsko-mazurskie

Tel. +48 601 661 367
e-mail: dawid.dudzic@rooks.pl

 

Mariusz Daniów

woj. dolnośląskie / woj. opolskie

Tel. +48 695 620 089
e-mail: mariusz.daniow@rooks.pl

 

Robert Lewandowski

woj. zachodniopomorskie / woj. pomorskie / woj. lubuskie

Tel. +48 697 870 576
e-mail: robert.lewandowski@rooks.pl

 

Dariusz Staniec

woj. małopolskie / woj. śląskie

Tel. +48 885 912 665
e-mail: dariusz.staniec@rooks.pl

Send a message'

I accept the terms and conditions of the Rooks.pl website*

I accept the use of cookies on the Rooks.pl website *

Latest blog posts

New post

New post

Publish date:
24
07
2023
0
Off roadowe starcie to coś co nas nakręca. Najlepszym poligonem dla każdej profesjonalnej marki narzędzi jest miejsce, gdzie przeplata się adrenalina, kurz, czas, temperatura, gorące emocje i...
Read more
New post

New post

Publish date:
18
07
2023
0
  Jest nam niezmiernie miło zaprezentować Wam nowe biuro ROOKS HURT, które powstało w Myślenicach przy ul. Słowackiego 81a. Jest to miejsce w którym nasi specjaliści od...
Read more
New post

New post

Publish date:
21
06
2023
0
ROOKS to nade wszystko narzędzia, które tworzą ten świat lepszym, które w rękach mechaników naprawiają ukochane samochody naszych drogich klientów! Jednak musicie...
Read more

Why you should choose ROOKS?

10,000 products
20 years of experience
Timely shipping
Free delivery