ROOKS uczestniczył w bardzo emocjonujących, bardzo angażujących i bardzo udanych targach narzędziowych WARSAW TOOL & HARDWARE SHOW 2022.

Wszyscy daliśmy z siebie moc i energię! Zarówno klienci, jak i załoga ROOKS, za co serdecznie dziękujemy.

 

Stoisko ROOKS obfitowało w najciekawsze narzędzia do pracy w serwisie samochodowym, serwisie mechanicznym, firmie budowlanej i instalacyjnej. W śród nich było wiele premier, o których trzeba pamiętać!

 

  • - Zestaw narzędziowy ½” SMART, 28 części (OK-01.0028) – doskonały zestaw do serwisu samochodowego, motocyklowego, rowerowego oraz serwisów AGD: 
    - Bezpieczny i skuteczny ściągacz sprężyn zawieszenia, z pneumatycznym siłownikiem o nacisku 1,2 tony (OK-08.0141
    - Ściągacz zapieczonych wtryskiwaczy w samochodach Ford Ecoblue 2.0 po 2016 roku (OK-05.0081) 
    - Lampa warsztatowa 500 lum o bardzo praktycznej i ekonomicznej konstrukcji (OK-03.3022)
    - Doskonała, wielka i mocna szafka warsztatowa z bogatym wyposażeniem 485 części (OK-01.3008) 

Sztandarowe grupy produktów ROOKS były ciekawie wyeksponowane na regałach, jakie można spotkać w najlepszych sklepach narzędziowych. Wśród nich koniecznie trzeba wymienić:

Każde targi to spotkania z klientami, którzy obok walorów technicznych i handlowych narzędzi ROOKS, doceniają otwartość i nietuzinkowość zespołu handlowego. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom stoisko ROOKS obfitowało w wiele ciekawych stref technicznych do testów narzędzi, strefę piłkarską do gry w piłkarzyki, strefę wywiadów, gdzie publikowane były relacje dotyczące narzędzi i historii poszczególnych członków załogi ROOKS oraz strefę zabawy, w której każdy mógł być nagrodzony doskonałymi gadżetami targowymi.

W strefie ROOKS było kolorowo, było energetycznie, było wesoło tak, że uwaga niemal wszystkich odwiedzających targi, skupiała się właśnie na tym stoisku.

Dziękujemy serdecznie za odwiedziny i życzymy udanej pracy narzędziami ROOKS.