Govoni – producent narzędzi specjalistycznych dla motoryzacji.

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu narzędzia GOVONI.

W latach 70-tych XX wieku samochód stał się podstawowym narzędziem szeroko pojmowanego transportu ludzi i towarów. Rozwinął się segment samochodów dostawczych, które obsługują rosnący rynek usług i małych firm. Samochody osobowe pokonują coraz większe odległości, wożąc swoich właścicieli do pracy w nowych, oddalonych od centrów miast, strefach przemysłowych. To spowodowało dynamiczny rozwój motoryzacji oraz upowszechnienie małych silników diesla i konstrukcji samochodów przednionapędowych z silnikiem z przodu. Zmieniły się zawieszenia samochodowe oraz łożyska. Zmiany te pociągnęły za sobą ogromne zapotrzebowanie na nowoczesne, specjalistyczne narzędzia samochodowe. W tym czasie, w końcówce lat 70siątych, w rejonie Modeny, w którym produkują aż 3 włoskie fabryki samochodów, otwiera swoją fabrykę narzędzi: Fausto Govoni.

Dział rozwoju produktu, ściśle współpracujący z przemysłem samochodowym, jest źródłem sukcesu narzędzi Govoni. Dzięki niemu są one doskonale dostosowane do współczesnych potrzeb motoryzacji i najnowszych konstrukcji samochodowych. Drugim filarem sukcesu narzędzi Govoni jest ich jakość, niezmienna, na najwyższym poziomie od ponad 40 lat. Wszystkie narzędzia Govoni powstają w fabryce niedaleko Modeny, w północnych Włoszech, która posiada najnowocześniejszy park maszynowy oparty o obrabiarki CNC. Trzecim filarem sukcesu narzędzi Govoni jest ich przemyślana konstrukcja, poparta patentami, która umożliwia każdemu serwisowi łatwiejszą i skuteczną pracę.

Czas obowiązywania: do końca 2016 roku (31 grudnia 2016).

Narzędzia Govoni skatalogowane są w 6-ciu grupach produktowych:

Narzędzia do rozrządu

Narzędzia do diesla (świece żarowe i wtryskiwacze)

Narzędzia do silnika

Narzędzia do zawieszenia samochodowego

Narzędzia do podwozia i nadwozia

Narzędzia do samochodów ciężarowych

Bardzo ciekawe grupy stanowią narzędzia do wyciągania zapieczonych wtryskiwaczy i urwanych świec żarowych, narzędzia do łożysk i tulei zawieszenia, siłowniki hydrauliczne do wtryskiwaczy i zawieszenia, narzędzia do instalacji gazowych oraz motocykli.

Z przyjemnością przedstawiamy narzędzia oraz specjalną ofertę EXPERET NEWS na wybrane narzędzia, która obowiązuje do 30 września 2016 roku.

EXPERT NEWS można oglądnąć pod umieszczonym linkiem: http://www.rooks.pl/file/news/id/119/news_id/95/is_view/true#page=1&zoom=auto,-17,850